ХХIІ Міжнародний музичний фестиваль «Харківські асамблеї | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
ХХIІ Міжнародний музичний фестиваль «Харківські асамблеї
Калінін Станіслав Олександрович
Сагалова Анна
Северін Денис
Янко Юрій Володимирович
ХХIІ Міжнародний музичний фестиваль «Харківські асамблеї
Програма
23 вересня 2015, середа
Поширити у Facebook

Про це 22 вересня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомила художній керівник фестивалю, ректор Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського Тетяна Вєркіна.

Вона нагадала, що «Харківські асамблеї» - єдиний в Україні міжнародний фестиваль, орієнтований виключно на класичне мистецтво. Його основна ідея - просвітницька діяльність та інтеграція українського музичного мистецтва в європейський простір.

«З 1991 року міська влада найактивнішим чином підтримує фестиваль, і цього року внесок міста також дуже великий. А значить, у Харкові є розуміння, наскільки важлива класична музика та класичне виховання, особливо зараз, в цей тривожний час. Коли поруч звучать постріли, протистояти цьому, дійсно, може лише мистецтво», - зазначила художній керівник фестивалю.

Як повідомила Тетяна Вєркіна, цьогоріч героями фестивалю, навколо яких формується мистецька програма, стануть Георг Гендель, Йоганн Себастьян Бах і Доменіко Скарлатті. Ці композитори були обрані неспроста: у 2015 році відзначається 330-річчя з дня народження кожного з них.

У фестивалі візьмуть участь диригент і скрипаль Юрій Насушкін (Іспанія-Україна), віолончеліст Денис Северин (Швейцарія), піаністи Лідія Стратулат (Іспанія) та Андрій Кутасевич (Київ), співаки Крістіан Хільц (Німеччина) і Сергій Стильмашенко (Франція), флейтист Карстен Еккерт (Німеччина). Вперше приїдуть до Харкова Ютта Бьонерт (сопрано, Німеччина), Ріхард Реш (тенор, Німеччина), диригент Віталій Ковальчук (Україна-Німеччина), Роман Рєзнік (фагот, Норвегія), Дельфін Костянтин Рєзнік (арфа, Норвегія). Активну участь у фестивалі візьмуть симфонічний оркестр і хор ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Академічний симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії.

Протягом двох тижнів буде звучати багато оркестрових творів героїв фестивалю та інших композиторів - сучасників нинішніх ювілярів та їхніх ідейних послідовників.

Прихильників камерної творчості чекає різноманітна програма: барокові твори для фортепіано, скрипки, віолончелі, флейти, інструментальні ансамблі, камерні оркестри, вокальна музика.

Традиційно в рамках фестивалю відбудуться концерти студентів університету, ювілейний концерт до 80-річчя завідувача кафедри оркестрових струнних інструментів ХНУМ Леоніда Холоденко, а також концерти кафедр народних інструментів України, камерного ансамблю, сольного співу, оперної студії ХНУМ, вечір Шубертівського товариства.

На численні прохання слухачів 9 жовтня прозвучать усі концерти для двох, трьох і чотирьох клавірів Баха. Крім того, пройде низка концертів і виступів, присвячених 175-річчю від дня народження Петра Чайковського.

На закритті Асамблей у Великому залі Харківського національного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка 11 жовтня в виконанні симфонічного оркестру і хору університету мистецтв прозвучать «Te Deum» Георга Генделя, Симфонія №3 Йоганнеса Брамса і Перший концерт для фортепіано з оркестром Петра Чайковського.

Концерти фестивалю пройдуть у великому, камерному і малому залах ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Будинку органної та камерної музики, Театрально-концертному центрі, Харківському академічному театрі музичної комедії, ХНАТОБ ім. М. В. Лисенка.

Традиційно відбудуться майстер-класи гостей та науково-практична конференція на тему «Барокові шифри світового мистецтва».

ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ
25 вересня, п’ятниця
Театрально-концертний центр
(мала зала ХНАТОБу)
вул. Сумська, 25 (18.30) СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР та ХОР ХНУМ імені І. П. Котляревського
Диригент: заслужений діяч мистецтв України Юрій ЯНКО
Солісти: Ютта БЬОНЕРТ (сопрано, Німеччина), Дар’я ПОНОМАРЬОВА (сопрано, Україна),
Олександра КУЗЬМІНА (мецо-сопрано, Україна), Ріхард РЕШ (тенор, Німеччина),
Крістіан ХІЛЬЦ (баритон, Німеччина)
У програмі:БАХ Кантата BWV 140, БАХ «Магніфікат», ГЕНДЕЛЬ «Музика на воді»
Е. ТАВАККОЛ «Сувеніри від Скарлатті»

26 вересня, субота
Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (14.00)

КАМЕРНА МУЗИКА
Виконавці: студенти ХНУМ імені І. П. Котляревського, стипендіати РОТАРІ-клубів м. Харкова
Олександр КАПРАЛОВ (скрипка), Олексій ВОЛИК (фортепіано), Віталій ЛАШКО (баритон), Владислав ПЕТРИК (кларнет)

ВОКАЛЬНА МУЗИКА
Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (18.30)
за підтримки міжнародної благодійної асоціації «Мистецтво без меж»
лауреати Міжнародних конкурсів Ютта БЬОНЕРТ, Ріхард РЕШ, Крістіан ХІЛЬЦ (Німеччина)
Партія фортепіано: дипломанти Міжнародних конкурсів Дмитро ТРЕНИЧЕВ, Марк СЕРДЮК, Дмитро СТАРЦЕВ
У програмі: ШУМАН «Коло пісень» тв. 24, ШУМАН «Коло пісень» тв. 39, Р. ШТРАУС Вибрані романси

27 вересня, неділя
Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (14.00)
(18.30) КОНЦЕРТ КАФЕДРИ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ УКРАЇНИ ХНУМ
Виконавці – викладачі, аспіранти та студенти кафедри
Павло АРХИПЕНКО, Юрій ДЯЧЕНКО, Дмитро ЖАРІКОВ, Наталія КОСТЕНКО, Олександр ЛИТВИЩЕНКО, Тарас МАХНО, Надія МЕЛЬНИК, Олександр МЕЛЬНИКОВ, Максим МЕЛЬНИЧЕНКО, Тетяна МІЛЄНІНА, Сергій НЕВЄРОВ, Сергій ПТАШЕНКО, Ганна ЯНОВСЬКА,
ОРКЕСТР БАЯНІСТІВ-АКОРДЕОНІСТІВ
(художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Олександр НАЗАРЕНКО)

Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (18.30)
КАФЕДРА КАМЕРНОГО АНСАМБЛЮ представляє:
«Й. С. БАХ Шість сонат для скрипки та клавіру»
лауреати Національних та Міжнародних конкурсів
Олександр БЕЗКОРОВАЙНИЙ, Станіслав КУЧЕРЕНКО, Віра ЛИТОВЧЕНКО, Анна МЕЛЬНИК, Ольга СИДОРЕНКО, Олена ШАДРІНА (скрипка), Христина ГРИЦИШИН, Анастасія ДУБОВАЯ, Дар’я КУТЛУЄВА, Максим ЧУБ, Максим ШАДЬКО, Анастасія ШАПОВАЛОВА (фортепіано)
Керівник проекту – Жанна ДЕДУСЕНКО

Будинок органної та камерної музики
МУЗИКА ДЛЯ ОРГАНУ
лауреат Міжнародних конкурсів Станіслав КАЛІНІН
У програмі:БАХ Шість органних прелюдій та фуг


28 вересня, понеділок
Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (18.30)
МУЗИКА ДЛЯ ВІОЛОНЧЕЛІ «Й. С. БАХ та сучасність»
Професор музичних університетів м. Женева та м. Берн
Денис СЄВЄРІН

Харківський академічний театр музичної комедіїm (18.30)
ОПЕРНА СТУДІЯ ХНУМ імені І. П. Котляревського представляє:
ФЬОРАВАНТІ «СІЛЬСЬКІ СПІВАЧКИ» (комічна опера у двох діях)
Диригент-постановник – народний артист України Анатолій КАЛАБУХІН,
диригент – Ірина ВЕРБИЦЬКА, режисер – Ірина РИВІНА
Виконавці – Юлія ДОВГАЛЬ, Ксенія ПАЛЄХІНА, Дар’я ПОНОМАРЬОВА, Микита МАРИНЧАК, Єлисей БАШЕВСЬКИЙ, Віталій ІВАНОВ, Микита ЧЕЛАК

29 вересня, вівторок
Камерна зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (17.00)
МУЗИКА ДЛЯ ФЛЕЙТИ
заслужений артист України Аркадій ВОЙНОВ
Партія фортепіано – Євгенія ПРИСЯЖНА
У програмі: БАХ Шість сонат для флейти та клавіру


Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (18.30)
ВОКАЛЬНА БАРОКОВА МУЗИКА
Виконавці: студенти кафедри сольного співу, лауреати та дипломанти Міжнародних конкурсів
Марія ВІНЦЕРСЬКА, Станіслав КРЮЧКОВ, Олександра КУЗЬМІНА, Віталій ЛАШКО,
Світлана МЕЛЬНИК, Ксенія ПАЛЄХІНА, Елла ПЕТНИЧЕНКО, Дар’я ПОНОМАРЬОВА,
Ірина ПАСІСНИЧЕНКО, Михаїл ПАВЛОВ, Наталія ЧАСОВСЬКА
Партія фортепіано: лауреати Міжнародних конкурсів
Олексій ВОЛИК, Максим ШАДЬКО, Євгенія ДАШКЕЄВА, Ігор СЕДЮК

30 вересня, середа
Камерна зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (17.00)
лауреати та дипломанти Міжнародних конкурсів
Євген ЛИСИЦЬКИЙ (баритон), Валерій МАРЧЕНКО, Марія РЕГЕЦІЙ, Діана ЛАЗЕБНА, Максим МАРЧЕНКО (флейта), Денис ВЄРБІН, Руслан ШИРОКОВ (гобой), Олександр ПАСТУХОВ (фагот), Роман СЄДОВОЛОСИЙ (скрипка), Ніна БАРАШКОВА (віолончель), Людмила СУЗДАЛЬЦЕВА (фортепіано)
У програмі: ГЕНДЕЛЬ, БАХ, СКАРЛАТТІ

Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (18.30) КАМЕРНА МУЗИКА
ФОРТЕПІАННА МУЗИКА
лауреат Міжнародних конкурсів Андрій КУТАСЕВИЧ (Київ)
У програмі: Г. Ф. ГЕНДЕЛЬ Сюїта №6 HWV 431, Чакона HWV 435,
Г.Ф.ГЕНДЕЛЬ-Ф.ЛІСТ Сарабанда і чакона з опери "Альміра",
Й. С. БАХ Токата BWV 910, Італійський концерт BWV 971,
Ф. ЛІСТ Варіації на тему Й. С. Баха ("Weinen, Klagen, Sorgen, Zagen")

1 жовтня, четвер
Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (18.30) СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР ХНУМ імені І. П. Котляревського
Диригент – Віталій КОВАЛЬЧУК (Україна-Німеччина)
Солісти – Роман РЕЗНІК (фагот, Норвегія), Дельфін КОНСТАНТІН РЕЗНІК (арфа, Норвегія), Сергій СТІЛЬМАШЕНКО (тенор, Франція)
У програмі: Г. Ф. ГЕНДЕЛЬ Концерт для арфи з оркестром, К. Ф. Е. БАХ Концерт для фагота з оркестром, Й. С. БАХ Арія тенора з Кантати BWV 102, Й. С. БАХ Сюїта для оркестру № 3
ПТУШКІН «Екзерсіси по Генделю»

2 жовтня, п’ятниця
Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (18.30)
(18.30) ЮВІЛЕЙНИЙ КОНЦЕРТ
до 80-річчя завідуючого кафедрою оркестрових струнних інструментів, професора Леоніда ХОЛОДЕНКО
Виконавці – учні, студенти та випускники: ансамбль скрипалів,
Катерина МАРКІНА, Надія ЗДОРОВИЦЯ, Інна УСПЕНСЬКА, Дар’я ЧИСТЯКОВА, Олександр БЕЗКОРОВАЙНИЙ, Марія БАРАНОВСЬКА, Кирило КРАВЦОВ, Олена ФЕНДРИКОВА.
Беруть участь Маргарита СОЛЯНИК (альт) та Артем ЛИТОВЧЕНКО (віолончель).
Партія фортепіано – дипломант Міжнародних конкурсів Анна ВІЗАВІТІНА

Будинок органної та камерної музики
ВОКАЛЬНА МУЗИКА
лауреати Міжнародних конкурсів Наталія ГРЕБЕНЮК (сопрано), Станіслав КАЛІНІН (орган)
Беруть участь Яна КАУШНЯН, Єлисей БАШЕВСЬКИЙ, Валерія ЄФРЕМОВА
У програмі: БАХ, ГЕНДЕЛЬ, БЕЛЛІНІ, ДОНІЦЕТТІ, ВЕБЕР, ВАГНЕР, КІКТА, ЯНЧЕНКО

3 жовтня, субота
Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (14.00)
ФОРТЕПІАННА МУЗИКА
студенти кафедри спеціального фортепіано ХНУМ та учні відділу спеціального фортепіано ХССМШі
Анастасія ГАЙ, Софія КІЦЕНКО, Марія КУРГУЗОВА, Андрій ХОЛОДКОВ, Єлизавета ЧЕРКАШИНА, Марія ЧУПРІНА, Мар’яна ЦИМБАЛ, Марія ЖОРНІКОВА, Марія КОСТЮКЕВИЧ, Наталія КУЧМА, Валерія МАРХАЙЧУК, Дар’я МЕЛЬНИЧЕНКО, Аліна ОЛЕЙНІК, Марина СЕМКО, Оксана СМАЛЬ, Світлана СМОЛЯНІНОВА, Анастасія ШАПОВАЛОВА, Анастасія ШЕВЕЛЬ, Олег КОПЕЛЮК, Ігор СЕДЮК

Мала зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (17.00)
«ПОЕЗІЯ ТА МУЗИКА»
презентація творчої збірки Марини ЧЕРКАШИНОЇ–ГУБАРЕНКО «Стихи о музыке и музыкантах»
Беруть участь лауреати Міжнародних конкурсів Ігор БОНДАРЕНКО (тенор), Віталій ЛАШКО (баритон), Олександр КУСКОВ (баритон), Лілія МАЗОХА (сопрано), Олександра КУЗЬМІНА (мецо-сопрано), Ганна САГАЛОВА, Ганна ТУПАЛОВА (фортепіано)



Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (18.30)
«НАМ ЗВЕЗДЫ КРОТКИЕ СИЯЛИ…» КАМЕРНА ВОКАЛЬНА МУЗИКА П. ЧАЙКОВСЬКОГО
Виконавці – студенти класу доцента Світлани КЛЕБАНОВОЇ:
Ігор БОНДАРЕНКО, Марія ВІНЦЕРСЬКА, Олександра КУЗЬМІНА, Євген ЛЕВАШОВ, Віталій ЛАШКО, Ксенія ПАЛЄХІНА, Елла ПЕТНИЧЕНКО, Ганна ПОМПЕЄВА, Дар’я ПОНОМАРЬОВА, Едуард ПІДЛІСНИЙ, Дар’я РОМАНЬОК, Марк СЕРДЮК, Юлія УСТІМЕНКО, Наталія ЧАСОВСЬКА
Партія фортепіано – дипломанти Міжнародних конкурсів Світлана КЛЕБАНОВА, Марія ТАЛЬВІНСЬКА

4 жовтня, неділя
Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (17.00)
ФОРТЕПІАННА МУЗИКА
лауреат Міжнародних конкурсів Ганна САГАЛОВА
У програмі: твори Ф. МЕНДЕЛЬСОНА

Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (18.30)
«СПОГАДИ ПРО ПАРИЖ…» – КОНЦЕРТ ФОРТЕПІАННОЇ МУЗИКИ
Виконавці: народний артист України Володимир ПТУШКІН,
лауреати Міжнародних конкурсів Олег КОПЕЛЮК, Ігор СЕДЮК, Максим ШАДЬКО, Олеся ПУПІНА

Будинок органної та камерної музики (18.30)
ГЕОРГ ФРІДРІХ ГЕНДЕЛЬ – ПОРТРЕТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО МУЗИКАНТА»
лауреати Міжнародних конкурсів Станіслав КАЛІІН (орган), Наталія ПОЛІКАРПОВА (сопрано), Марія ВІНЦЕРСЬКА (сопрано), Олександра КУЗЬМІНА (мецо-сопрано),
ансамбль мідних духових інструментів «Харків-брас» (художній керівник – Олег ФЕДОРКОВ)

5 жовтня, понеділок
Камерна зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (17.00)
КАМЕРНА МУЗИКА
лауреати Міжнародних конкурсів Олексій СКРЕБЦОВ (кларнет) та «VIVO-quartet» у складі:
Ірина СТЕПАНОВА, Ольга МАЛКА (скрипка), Віталій КИТАЙГОРА (альт), Володимир ФЕДОРОВ (віолончель)
У програмі: БАХ, БРАМС


Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (18.30)
КАМЕРНА МУЗИКА
професор Юрій НАСУШКІН (скрипка, Іспанія) та професор Лідія СТРАТУЛАТ (фортепіано, Іспанія)
У програмі: БАХ Соната для скрипки та клавіру BWV 1018
ШУБЕРТ Соната для скрипки та фортепіано тв. 137, БРАМС Соната для скрипки та фортепіано №1, тв. 78

6 жовтня, вівторок
Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського
(18.30) «ТЕАТР ДЛЯ ВУХ – БАХІАНА»
Виконавці – Карстен ЕККЕРТ (флейта, Німеччина), Марія БОНДАРЕНКО (клавесин, Україна)
У програмі: БАХ Соната для блок-флейти та чембало BWV 1016, БАХ Партита для флейти соло BWV 1013,
БАХ Тріо-соната для блок-флейти та чембало BWV 530 (оригінал для органу),
ТЕЛЕМАН Соната для блок-флейти та бассо-контінуо з «Essercizii Musici»
БАХ Французька сюїта для клавіру BWV 816, БАХ Соната для флейти та чембало BWV 1032


7 жовтня, середа
Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського
(18.30) СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФІЛАРМОНІЇ
Диригент: заслужений діяч мистецтв України Юрій ЯНКО
Солісти: лауреати Міжнародних конкурсів
Сергій СТІЛЬМАШЕНКО (тенор, Франція), Денис КАШУБА (фортепіано,Україна)
У програмі: ГЕНДЕЛЬ Кончерто гроссо фа-мінор, ГЕНДЕЛЬ Увертюра до опери «Агріпіна», БАХ Сюїта № 2
ЧАЙКОВСЬКИЙ Арії Германа з опери «Пікова дама», БРАМС Концерт для фортепіано з оркестром № 1

8 жовтня, четвер
Мала зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (17.00)
ВЕЧІР ШУБЕРТІВСЬКОГО ТОВАРИСТВА
Виконавці – лауреати Міжнародних конкурсів Віталій ЛАШКО, Світлана КЛЕБАНОВА, Марк СЕРДЮК, Анатолій ТАРАБАНОВ, Альона БУЛГАКОВА, Аліна ІЛЛЯШ, Лілія МАЗОХА
У програмі: ГЕНДЕЛЬ, БАХ, БЕТХОВЕН, ШУБЕРТ, ШУМАН, СВІРІДОВ

Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (18.30)
МУЗИКА ДЛЯ ВІОЛОНЧЕЛІ «ВІД БАХА ДО СУЧАСНОСТІ»
Виконавці – лауреати Міжнародних конкурсів, студенти класу професора Олени ЩЕЛКАНОВЦЕВОЇ:
Артем ЛИТОВЧЕНКО, Олена ПРОКУДОВА, Юлія ПЕТРУШЕНКО, Володимир ФЕДОРОВ, Вікторія КРАВЕЦЬ, В’ячеслав РУДИЙ, Арсеній СТАВИЦЬКИЙ, Віктор АШМАРІН
Партія фортепіано: Станіслав КАЛІНІН та Євгенія ПРИСЯЖНА
У програмі: БАХ, БОТТЕЗІНІ, ШУМАН, ДЕБЮССІ, ПУЛЕНК, РЕСПІГІ, ВІЛА ЛОБОС, СИБЕЛІУС, СКРЯБІН, ЦИНЦАДЗЕ

9 жовтня, п’ятниця
Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського
(18.30) КЛАВІРНА МУЗИКА
народна артистка України Тетяна ВЄРКІНА та випускники і студенти класу:
Дмитро ТРЕНИЧЕВ, Марія БОНДАРЕНКО, Ганна САГАЛОВА, Олег КОПЕЛЮК, Ігор СЕДЮК, Олеся ПУПІНА, Олексій ВОЛИК, Максим ШАДЬКО, Денис КАШУБА, Дмитро СТАРЦЕВ, Олександр ВОЙТКО, Петро РУДИК
У супроводі струнного октету у складі: Юрій НАСУШКІН, Ольга СИДОРЕНКО, Олександр КАПРАЛОВ, Станіслав КУЧЕРЕНКО, Ольга КРАСЮКОВА, Тетяна ЖУК, Юлія ПЕТРУШЕНКО, Олена ПРОКУДОВА
У програмі: БАХ Концерти для двох, трьох та чотирьох клавірів

10 жовтня, субота
Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (14.00)
ДИТЯЧА ФІЛАРМОНІЯ представляє:
«ДИВОВИЖНЕ БАРОКО»
Беруть участь найкращі учні шкіл естетичного виховання м. Харкова


Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (18.30)
КАМЕРНИЙ ОРКЕСТР ХНУМ імені І. П. Котляревського
Художній керівник та диригент – професор Леонід ХОЛОДЕНКО
Солісти – Надія та Анастасія ЗДОРОВИЦЯ
У програмі: БАХ Бранденбурзькі концерти №№ 3 та 6, БАХ Концерт для двох скрипок BWV 1043,
БАХ Прелюдія та фуга фа-мінор з ІІ тому ДТК (обробка для камерного оркестру Е. ТАВАККОЛ),
ГЕНДЕЛЬ-АСЛАМАЗЯН «Пасакалія»

11 жовтня, неділя
Велика зала ХНУМ ім. І. П. Котляревського (14.00)


ЗАКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ
Велика зала ХНАТОБу ім. М. В. Лисенка
(18.30) КОНЦЕРТ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ЗАГАЛЬНОГО ТА СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ФОРТЕПІАНО
Валентина СТОГНІЙ, Наталія ЗИМОГЛЯД, Єлизавета ЧОРНА, Марія ЛІННИК,
Ірина ПОЛУБОЯРІНА, Тетяна СИРЯТСЬКА, Оксана МІЦ
Беруть участь: заслужена артистка України Олена СКВОРЦОВА, лауреати Міжнародних конкурсів Юрій ПОПОВ, Анна ДАНИЧ, Олександр ПРИЖЕНКОВ, Антон СМІРНОВ, Діана ЛАЗЕБНА, Віталій ЛАШКО
СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР та ХОР ХНУМ ім. І. П. Котляревського
Диригент – Юрій НАСУШКІН (Іспанія-Україна)
Солісти – лауреати Міжнародних конкурсів Олександра КУЗЬМІНА (мецо-сопрано),
Віталій ЛАШКО (баритон), Максим ШАДЬКО (фортепіано)
У програмі: ГЕНДЕЛЬ «Te Deum» HWV 283, БРАМС Симфонія № 3,
ЧАЙКОВСЬКИЙ Концерт для фортепіано з оркестром № 1


Майстер-класи:
24, 26 вересня – Ріхард РЕШ, Ютта БЬОНЕРТ, Крістіан ХІЛЬЦ(Німеччина)
27 вересня – Денис СЄВЄРІН (Швейцарія)
4-5 жовтня – Крістіан ЕККЕРТ (Німеччина)
6-8 жовтня – Лідія СТРАТУЛАТ (Іспанія)

Науково-практична конференція: «Барокові шифри світового мистецтва» – 3-4 жовтня 2015 року


Виконавці: Станіслав Калінін, Анна Сагалова, Денис Северін
Диригенти: Юрій Янко
Концертна організація: Харківська обласна філармонія, Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка
Концертний зал: Великий зал Харківського Національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського, Великий зал Харківського академічного театру опери і балету ім. М.В. Лисенка
Навчальний заклад: Харківський національний університет мистецтв ім. І.П. Котляревського
Конкурс (фестиваль): Міжнародний фестиваль "Харківські Асамблеї"
Джерело: city.kharkov



Інші:

«Перевізник»
МКІП не раз пропонувало київській консерваторії прибрати з назви ім’я Чайковського
У Львівській філармонії стартує Восьмий міжнародний маратон пам’яті співака й воїна Василя Сліпака
У Львові пройде Jazz Weekend за участі Ніно Катамадзе та Олексія Когана
Історія про війну без романтики та пафосу
14 червня у філармонії засяє Сузір'я Євгенії Мірошниченко
Стали відомі імена українських митців, які стажуватимуться в Метрополітен-опера
У Львові презентували перформанс "Розстріляне Відродження: голоси крізь час"
Юрій Федоряка може знову очолити обласну філармонію
Корифей Національної філармонії Анатолій Паламаренко в проєкті Анатолія Матвійчука
13 червня - відкриття фестивалю української музики в українському кіно Soundtrack:Ukraine
Сумська обласна філармонія закінчила 86-й концертний сезон
У російському полоні вже третій рік перебувають учасники трьох військових оркестрів з Маріуполя
DOMUM
11 червня у філармонії особливий концерт. Еротична Арфа і войовнича Туба: любов і сила
"Греммі в бароко": українська опера отримала престижну музичну нагороду
“Діалоги кармеліток” - вперше на українській оперній сцені!
У Черкасах виступила Людмила Монастирська
Вітаємо з Днем журналіста!
Український реліз "Українське бароко: Concordacii Animos"
Це захват: на музичному конкурсі у Бельгії переміг українець – з ним сфотографувалася королева
8 червня у Національній філармонії гастролі Симфонічного оркестру Львівської національної філармонії з двома прем`єрами
“Соля”
Український скрипаль вперше в історії виграв першу премію музичного конкурсу Queen Elisabeth Competition
День народження органа запрошують святкувати у Львівському органному залі
Олена Зеленська на концерті класичної музики
Зразковий хор "Gloria" з Житомира на Міжнародному конкурсі у Польщі виборов "золото" в трьох номінаціях та спецприз
Розпочинається Восьмий Відкритий міжнародний музичний маратон пам'яті Василя Сліпака WLIVE
«Київ-Класик» дав концерт у Сіетлі і зібрав кошти для лікування та реабілітації українських дітей з лікарні «Охматдит», постраждалих від російської агресії
«Арво Пярт: З тиші» Пітера Бутенєва
Червень з Національною філармонією
«Дударик» у супроводі естрадного оркестру співатиме «Пісні перемоги» у Львівській філармонії, щоб зібрати кошти для ЗСУ
Червень в Органному залі: музика, яка підтримує, події, які запамʼятовуються
У Лондоні британський оркестр виконав повністю українську симфонічну программу
 Львові відкрили виставку до 120-річчя прем’єри опери «Мадам Баттерфляй»
Симфонія «Любов» Богдани Фроляк: світова прем’єра 2 червня
Червень в Національній опері України
1 червня у на сцені Національної філармонії України прем`єра нового мюзиклу "Бременьскі музики"
Оперний етюд на одну дію «На русалчин Великдень»
В Ужгороді перейменують вулицю Василя Сурикова на вулицю Мирослава Скорика
      © 2008-2024 Music-review Ukraine