На IV фестивалі «Odessa Classics» зіграють хедлайнери світової скрипкової музики | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
На IV фестивалі «Odessa Classics» зіграють хедлайнери світової скрипкової музики
На IV фестивалі «Odessa Classics» зіграють хедлайнери світової скрипкової музики
19 квітня 2018, четвер
Поширити у Facebook

Одеська обласна державна адміністрація надає підтримку фестивалю «Odessa Classics». Вперше майже 1 мільйон гривень спрямовано на проведення безкоштовного open-air концерту на Потьомкінських сходах. Про це йшлося під час зустрічі очільника регіону Максима Степанова з народним артистом України, президентом фестивалю Олексієм Ботвіновим та організатором проектів Меєлісом Кубітсом (Естонія).

«Четвертий фестиваль Odessa Classics, що відбудеться з 1 по 10 червня, очікує до 25 тисяч поціновувачів класичної музики зі всього світу. Олексій Ботвінов та Меєліс Кубітс, ви робите круту справу, презентуючи наш регіон як культурний центр», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Odessa Classics» триватиме 10 днів: з 1 по 10 червня слухачі зможуть відвідати концерти Берлінського Камерного оркестру. На основних сценах фестивалю також зіграють хедлайнери світової скрипкової музики: бразильсько-швейцарський віолончеліст Антоніо Менезес, швейцарський кларнетист-віртуоз Дiмiтрі Ашкеназі, піаніст Австрії Штефан Владар та інші.

Як зазначили оранізатори, нарівні з класикою, фестиваль «Odessa Classics» — це майданчик для авангардної, експериментальної, сучасної академічної музики та неформального підходу до концертної традиції. У програмі IV фестивалю також безкоштовний гала-концерт просто неба. За попередніми підрахунками, його можуть відвідати від 10 до 15 тисяч людей.

Підтримка та розвиток культури — один із провідних пунктів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. Зазначимо, що кошти були виділені в рамках обласної комплексної програми "Культура Одещини — 2017-2019 роки».




Конкурс (фестиваль): Музичний фестиваль «ODESSA CLASSICS»
Джерело: Офіційний портал Одеської області



Інші:

Театр Куліша закрив сезон у Херсоні
Липневі концерти у Музичному салоні Національної філармонії
В Полтавській обласній філармонії відбувся концерт класичної музики
У Вінниці відбувся концерт Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського Радіо
"Дударик" заспівав у Ватикані під час ювілейного паломництва УГКЦ
Сумська філармонія завершила потужний 87-й сезон
80 мистецьких шкіл Дніпропетровщини отримали музично-теоретичні книжки
Оперна співачка Мар'яна Мазур здобула перемогу на міжнародному конкурсі в Італії
У Львові втретє проведуть найбільший фестиваль камерної музики в Україні
Що підготувала Національна опера під завісу свого 157-го сезону?
"ДніпроОпера" завершила 51-й театральний сезон
У липні у Львівському органному залі відбудеться понад 50 подій
Азербайджан "банить" російську культуру: скасовано всі заходи
Львівський хор "Гомін": що в репертуарі музикантів, які підкорили користувачів соцмереж піснею "Цей сон"
Людмила Монастирська: «Для мене співати – як дихати»
Метрополітен-опера опублікувала уривок нової постанови про викрадення українських дітей
Липнева програма в Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької
У Дніпропетровському історичному музеї ім. Яворницького відкрилась виставка народних і традиційних музичних інструментів
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №424/2025
Авторський проєкт Наталії Половинки у музичній виставі об'єднає давні духовні напіви України та шедеври європейської музики
Артисти Полтавської філармонії взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Конституції України
Авторське право для композиторів: як побудувати цивілізований ринок?
У Житомирській обласній філармонії завершили 87-й концертний сезон
Завершення 51 сезону: В Дніпровському театрі опери та балету відбудеться Гала-концерт
У Харкові покажуть оперу, яка змінила українське мистецтво
У Хмельницькій обласній філармонії проведуть концерт класичної музики
Яскраве подружжя з українським корінням: Олена Зеленська зустрілася з відомими гостями з Нью-Йорку
Благодійний органний концерт до Дня Конституції проведуть у дубенському костелі
У "Схід Опера" готують сучасну інтерпретацію "Енеїди" Лисенка: коли прем'єра
85 років музичної величі: у Тернополі урочисто відзначили ювілей обласної філармонії
Аншлагове завершення сезону хору "Гомін"
Юна харків’янка перемогла на конкурсі піаністів у Франції
«Зерно джазу». Закриття ХХХ сезону «Віртуозів Львова»
У Львівському органному залі відбудеться світова премʼєра Симфонії №2 для солістів, хору, органа та симфонічного оркестру Івана Остаповича!
Маратон пам’яті Василя Сліпака у Львові
Закриття 161-го сезону у Національній філармонії України 
Театр у Польщі змушений "сховати" прапор України через постійні погрози
Українські музиканти закликали заблокувати можливість прослуховування російських пісень на території України
"Ми тримаємо мистецький фронт"
Пішла з життя музикантка, яка грала в оркестрі ХНАТОБу понад 30 років
      © 2008-2025 Music-review Ukraine