| Огляд |
|
|
|
|
Чарівно та яскраво
7 грудня у Loft Stage Харківської національної опери панувала магія чудової казки «Білосніжка та семеро гномів»
Сьогодні
Поширити у Facebook
Добра історія братів Грімм ожила у витонченій хореографії, виразних костюмах і проникливій музиці.
У ролі чарівної Білосніжки глядачі побачили лауреатку міжнародних конкурсів Софію Григоріаді. Її героїня ніжна, мов промінь ранкового світла, та водночас сповнена незламної внутрішньої сили.
Контрастом до світлого образу Білосніжки стала зловісна енергія мачухи у виконанні заслуженої артистки України Олени Шевцової.
У ролі Принца глядачі побачили Богдана Тетеріна, поява якого щоразу ніби наповнювала сцену теплом і надією, а фінальний дует із Білосніжкою – вишуканий і зворушливий - викликав оплески і щасливі посмішки у глядачів.
Та справжніми улюбленцями дітей, безперечно, стали семеро гномів — кумедні та добрі бешкетники, кожен з яких мав свій неповторний характер. Назар Дурдиєв (Єгер, Мудрунчик), Борис Вендеревських (Веселунчик), Дмитро Докунін (Стидунчик), Олександр Педченко (Вухастик), Олександр Гричаний (Дрімунчик), Антон Коган (Буркотунчик) та Роман Тараненко (Чхунчик) буквально закохали в себе присутніх у залі. Їхні витівки, жваві сценки викликали дитячий сміх і захоплення у дорослих.
Атмосферу справжньої казки довершували лісові мешканці — птахи та звірі, яких втілювали артисти балету та допоміжного складу Харків Опера. А оркестр театру під орудою Юрія Дяченка зробив виставу ще більш яскравою та чарівною.




Концертна організація: Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка
Концертний зал: Loft Stage «Харків Опера»
|